Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego otrzyma 30 mln zł unijnego dofinansowania na stworzenie nowych i modernizację obecnych laboratoriów. Powstanie wyposażone w unikatową aparaturę Centrum Badań Biomedycznych.

Super User
Kategoria: Blog
Odsłony: 2960
Czytaj więcej...

Postęp i rozwój innowacyjnych badań na światowym poziomie – w tym kierunku zmierza jedna z warszawskich uczelni. 30 mln zł dofinansowania z RPO WM 2007-13 pozwoli stworzyć nowe i zmodernizować obecne laboratoria SGGW, w tym wyposażyć je w unikatową aparaturę naukowo-badawczą. Będzie to przepustka do rozwoju badań w obszarze nauk klinicznych i biologii molekularnej w oparciu o nowoczesne techniki badawcze. Efektem będą też wyspecjalizowane miejsca pracy. Planowo inwestycja ma być zrealizowana do końca września br. Umowę na jej dofinansowanie podpisali właśnie marszałek Adam Struzik oraz rektor SGGW prof. dr hab. Alojzy Szymański.

Super User
Kategoria: Blog
Odsłony: 3369
Czytaj więcej...

Postęp i rozwój innowacyjnych badań na światowym poziomie – w tym kierunku zmierza jedna z warszawskich uczelni. Stworzyć nowe i zmodernizować obecne laboratoria SGGW, w tym wyposażyć je w unikatową aparaturę naukowo-badawczą pozwoli 30 mln zł dofinansowania z RPO WM 2007–2013. Będzie to przepustka do rozwoju badań w obszarze nauk klinicznych i biologii molekularnej w oparciu o nowoczesne techniki badawcze.

Super User
Kategoria: Blog
Odsłony: 2778
Czytaj więcej...

SGGW: www.sggw.pl
PAP: www.naukawpolsce.pap.pl
Polskie Radio: www.polskieradio.pl
Portal Spożywczy: www.portalspozywczy.pl
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi:www.minrol.gov.pl
Studia Warszawa: www.studiawarszawa.com
Pierwszy Portal Rolny: www.ppr.pl
Gospodarz.pl - Twój porat rolniczy: www.gospodarz.pl
Naukowiec: www.naukowiec.org
Farmer.pl: www.farmer.pl

Super User
Kategoria: Blog
Odsłony: 3381

Opening of Veterinary Research Center in Warsaw

Super User
Kategoria: Blog
Odsłony: 3231

SGGW WCB, Tel: 22 5936185, Fax: 22 5936191, ul. Nowoursynowska 100, 02-797 Warszawa